Інциклопедія:Політика конфіденційності

Це стара версія (№ 23146) цієї сторінки, збережена користувачем Vox (обговорення | внесок) о 02:37, 16 січня 2011. Вона може значно відрізнятися від поточної та перевіреної версії.
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)
WikiSU.png
Для людей з оригінально збоченим почуттям гумору чи зовсім без нього типу-експерти з Вікіпедії пропонують статтю під назвою «Вікіпедія:Політика конфіденційності».


Увага!

Ця сторінка нікому не потрібна. Нікому не відомо, навіщо вона написана, але коли ви вже сюди залізли — то почитайте, що тут ото награмузляно.


  • Отже, якщо ви шось пишете у Інциклопедії — це означає, що ви публікуєте якусь інформацію. Строк збереження цієї інформації відомий лише Господові, тому враховуйте це при написанні статей та створення інших сторінок.
  • При кожному відвідуванні веб-сторінок ви передаєте серверу багато інформації про себе. Більшість веб-серверів ведуть протоколювання частини цієї інформації з метою одержання відомостей про те, які сторінки популярні в користувачів і якими браузерами вони користуються. У проектах Вікімедія ця інформація не призначена для спостереження за сумлінними користувачами.

Ці протоколи переробляються в статистику сайтів, а повна інформація ніколи не публікується й звичайно знищується протягом двох тижнів.

Ось приклад інформації, що зберігається на сервері при перегляді користувачем однієї сторінки:

64.164.82.142 - - [21/Oct/2003:02:03:19 +0000]
"GET /wiki/draft_privacy_policy HTTP/1.1" 200 18084
"http://en.wikipedia.org/wiki/Wikimedia_projects:Village_pump"
"Mozilla/5.0 (Macintosh; U; PPC Mac OS X; en-us) AppleWebKit/85.7 (KHTML, like Gecko) Safari/85.5"

Пам’ятайте! Навіть якщо ви просто переглядаєте зміст Інциклопедії — СБУ ми про це дізнаємося...