Аллах

Це стара версія (№ 49886) цієї сторінки, збережена користувачем Ваня Лєнін (обговорення | внесок) о 19:45, 12 грудня 2015. Вона може значно відрізнятися від поточної та перевіреної версії.
(різн.) ← Попередня версія | Поточна версія (різн.) | Новіша версія → (різн.)

Алла́х (араб. الله) — б-г мусульман, фаталіст, мізантроп, мільярдер. Відомий своїми фаєр-шоу, любов'ю до Мухаммеда та ненавистю до невірних.


Історія виникнення

Якось Мухаммед, купець близькосхідний, расист неєврейський, курив гашиш молився й до нього прийшов Джабриїл (по-людськи Гавриїл), відкрив книгу і сказав майбутньому пророкові читати. Доставляє те, що Магомет не вмів читати. Так і появився Коран (ісламська Біблія), який складається зі 114 сур, з яких трішки більше, ніж половина перечить одна одній.

 
А ось і славнозвісний перший примірник Корану

Звідки взявся Аллах, хто він такий та чому не любить свинину, остаточно дізнатися неможливо. Можна судити лише по його діях, які дуже часто змінювалися. РАПТОВО це ставалося тоді, коли Мухаммед міняв свої погляди. Отож, Коран каже, що Аллах — один б-г, наперед придумав, хто грішник і потрапить в мусульманське пекло, а хто — в рай, де кожного чекають 72 повії гурії. Окрім того, Аллах любить невірних. Вже не любить. Знову любить. Не любить. Ой всьо. Ще Аллах не любить, коли зображують, людей, тварин тощо. Тому замість якісного прону він любить дивитися на те, як Магомет одружується на дев'ятирічній дівчинці.

Ставлення сабжу до інших понять

Піндостан

З 11 вересня 2001 року не любить, як і Жаб'ятник і взагалі весь Загниваючий.

Діти Аллаха

Магомет a.k.a. Мухаммед передбачав, що буде туєва хуча угруповань його послідовників. Але Аллах любить шиїтів або сунітів. Залежно від випадку.

Збочення

Педофілію любить, інколи зоофілію.

Дурмани

Алкоголь і свинину не любить. Але гашиш обожнює (так кажуть ассасіни).

Ти

Тебе ніхто не любить. Навіть Аллах.

Зелений колір

Обожнює. Особливо коли на ньому пише його ім'я.

Жиди

Їх ніхто не любить. Але можна домовитись.

Москалі

Чомусь дуже любить. Особливо, коли хач. Особливо, коли Москва.

Аллах

Обожнює.