Битва за Хмельницький м’ясокомбінат

Битва за Хмельницький м'ясокомбінат — конфлікт, спровокований нападом рецидивістки Ольги Фреймут за прізвиськом Коник-стрибунець та її банди на однойменне підприємство з метою «віджати» кілька свиней для своєї доньки Злати, бо вона дуже любить гратися зі свинями і взагалі дуже слухняна та сором'язлива дівчинка без шкідливих звичок.

Битва за Хмельницький м'ясокомбінат
Фреймут.jpg
Дата 32 серопада 2016
Місце Хмельницький
Причина «асвабаждєніє» свиней
Результат свині з м'ясокомбінату поїхали на шашлик
Противники
Фредді Крюгер
  • М'ясники

Союзники

  • Миші
  • Пацюки
Ольга Фреймут
  • Мутна Жижа
  • Знімальна група

Спецоперація «Троянський кінь»Редагувати

 
50 кіло нежирного м'яса замовляли?

Оскільки Ольга Фреймут є персоною нон-грата у будь-якому громадському закладі й не тільки, банда вирішила вдатися до хитрощів задля того, щоб проникнути на територію Хмельницького м'ясокомбінату. Під виглядом чесних і порядних людей вони сказали охоронцю, що буцімто несуть хабара в сумці директору. Насправді ж там була та сама білявка, яка заздалегідь заховалася там, але не просто заховалася, а дуже елегантно, як справжнісінька леді. Наївний охоронець (його, доречі, звільнили відразу ж після битви), який нічого не підозрював, пропустив непроханих гостей, незважаючи навіть на відеокамери.

Власник Хмельницького м'ясокомбінатуРедагувати

 
З часом Фредді Крюгер загубив капелюха, але свій смугастий светр носить і досі

У минулі часи Фредді Крюгер дійсно був маніяком-вбивцею, але після страти Андрія Чикатило чомусь різко подобрішав та став розчленяти свиней замість людей. Проте коли Фредді зайшов на територію Хмельницького м'ясокомбінату, тодішній власник підприємства не знав, що його життю нічого не загрожує, та люб'язно поступився посадою на користь колишнього маніяка. Бруд, кров та антисанітарія дуже сподобалися Крюгеру, тому він вирішив залишитися тут назавжди. На відміну від інших директорів, які нічого не роблять, а тільки багатіють за рахунок підлеглих, Фредді Крюгер не цурався будь-якої брудної роботи, а навпаки, робив це навіть краще за м'ясників. Мабуть, єдине місце, де виготовляють ковбасу зі стовідсоткового м'яса замість туалетного паперу — це Хмельницький м'ясокомбінат. Щоправда, бували в ній домішки м'яса мишей та пацюків, які могли випадково залізти у свинячу тушу під час виробництва, але це теж було натуральне м'ясо без ГМО. Деякі вередливі особи неодноразово скаржилися на невеличку кількість пацючатини в ковбасі, але останньою краплею саме для Ольги Фреймут буцімто стало те, що одного разу в продукції цього м'ясокомбінату знайшли ТАРГАНА!

Ревізія-інспекціяРедагувати

Дочекавшись влучного моменту, Ольга Фреймут вилізла зі сумки у приміщенні м'ясокомбінату та в першу чергу наділа білі рукавички, щоби перевірити наявність пилу на подертих стінах, зальопаних кров'ю. Але виявилося, що пані Ольга даремно взула новісінькі туфлі на підборах, бо вона послизнулася на першій же калюжі крові та повисла на кремезному операторові. На вчинений гамір збіглися м'ясники та ввічливо попросили піти геть непроханих гостей, але Фреймут щосили заволала:

 
Покидьок з кам'яним обличчям цинічно ґвалтує бідну дівчину, поки вона реве та стогне (так, тут навіть є Wi-Fi)

«Допоможіть, ґвалтують!» Розпочалася бійка, під час якої білявка намагалася утекти якнайдалі, але застрягла у дверях. Побачивши позаду себе симпатичного м'ясника, вона прошепотіла: «Ну ж бо, мужчинчик, ґвалтуй мене, скористайся моєю беззахисністю! А я вам за це табличку подарую!»

Фінальний босРедагувати

 
«Автограф» на згадку від пана Крюгера на спині пані Фреймут

Щойно Фредді Крюгер прибув на місце подій, як м'ясники розбіглися, немов таргани, щоб і їм раптом не дісталося. Як чесна та порядна людина, директор викликав пані Фреймут на двобій. Ольга начебто погодилася й навіть попросила знімальну групу відійти, бо учасниці шоу «Від пацанки до панянки» навчили її, що ні в якому разі не можна відмовлятися, коли тобі «забивають стрілку», інакше «пацанчікі на районє» не будуть тебе поважати. Але в останній момент пані Ревізор-Інспектор наклала в штани за 40000 гривень і хутчіш дременула до виходу. Фредді Крюгер побіг за боягузкою та майже схопив її своїми пазурами за спину, але вона вислизнула та вибігла геть, залишивши знімальну групу на території м'ясокомбінату в заручниках.

Розлючений пан директор накинувся на операторів і почав трощити камери. Його очі випромінювали давню жагу вбивати не лише свиней. Безсумнівно, всіх членів команди, окрім білявої членкині, наступного дня ховали б уже в закритій труні, якби не Сергій Притула, який в останню мить урятував усіх, окрім оператора Сашка, який не віддав Притулі борг у 100 гривень.

ПідсумокРедагувати

  • Свині поїхали на шашлик, що й було зазначено на початку статті як спойлер.
  • Але спочатку Фредді Крюгер нагодував їх трупом оператора Сашка.
  • Недбалого охоронця було звільнено. (Яка несподіванка!)
  • А що сказала Ганна Мутна-Жижа, ніхто не дізнався, бо всім начхати.
MediaWiki spam blocked by CleanTalk.