У цього терміну існують ще й інші значення, див. Русини.
«Ми маємо статтю про білорусів у англійському розділі Вікіпедії»
~ Джимбо Велс про білорусів

Білоруси — міфічні істоти, за віруваннями давніх українців проживали у північній частині Великої України. Білоруси — це ніщо, а коли нема нічого, то втрачається все. Білоруси — це все.

Найбільше скупчення білорусів в історії.

СПРАВЖНІ БІЛОРУСИ!Редагувати

А нема. Хіба...


Хіба...


Та каротше, нема їх.

Хочаааа, дуже шкода що тепер це народ міф.

 
86% опитаних респондентів-ельфів упевнені, що білорусів ніколи не існувало

7 доказів існування білорусівРедагувати

 1. У природі відбувається рух. Ніщо не може почати рухатися саме собою, для цього потрібне зовнішнє джерело руху. Безперервний пошук джерела попередньої дії не має сенсу. Отже, повинно існувати дещо, яке є першопочатковим джерелом будь-якого руху, не будучи само по собі рухоме нічим іншим. Це і є білоруси — нерухомий двигун.
 2. Кожен наслідок має свою причину. Безперервний пошук попередньої причини не має сенсу. Отже, повинна існувати «безпричинна причина», першопричина всього наступного. Це і є білоруси.
 3. Всі предмети у світі знаходяться у взаємозв'язку та взаємовідносинах один з одним, їх існування можливе лише у взаємозв'язку та взаємовідносинах. Однак безперервний пошук попередніх взаємовідносин та взаємозв’язків не має сенсу. Отже, повинне існувати дещо, абсолютно незалежне і абсолютно самодостатнє. Це і є білоруси.
 4. В оточуючому світі є послідовне ієрархічне зростання складності будови предметів та істот, нескінченне всезагальне прагнення до досконалості. Отже, повинне існувати дещо абсолютно досконале, що є джерелом будь-якої досконалості. Це і є білоруси.
 5. В оточуючому світі спостерігається певний порядок, походження якого не можна приписати самому світові. Цей порядок примушує допустити існування деякого розумного організуючого начала, що встановило цей порядок. Це і є білоруси.
 6. Усі люди мають почуття моральності, категоричний імператив. Оскільки воно не завжди спонукає людину до вчинків, які несуть земну користь, отже, повинна існувати якась першооснова, якась мотивація моральної поведінки, що знаходяться поза цим світом. Все це вимагає існування безсмертя, вищого суду та білорусів, що утверджує моральність, нагороджуючи добро і караючи зло.
 7. Будь-яка людина народжується з ідеєю про білорусів. Ця ідея буває подавлена у людях неправедних. В міру росту людина все зрозуміліше усвідомлює її. Критичні життєві ситуації часто збуджують цю ідею до життя.

Тільки фактиРедагувати

 • Живих білорусів не бачили вже понад сторіччя.
 • На будь-якому білоруському форумі завжди є українець-націоналіст.
 • Білорусів ніхто ніколи не бачив, але всім відомо, що вони десь поряд.
 • Мова Азарова більше схожа на білоруську, ніж мова сучасного середньостатистичного білоруса.
 • Британські вчені стверджують, що ймовірно білорусів вигадали українці і їх ніколи не існувало.
 • Або це результат масонської світової змови.
 • Білоруси — люди-Боги.

ПриміткиРедагувати

MediaWiki spam blocked by CleanTalk.