Громадзьке ТБ (не МН) — вельми знаменитий в 2013-2015 роках проєхт, шо славився своїми епітчними живими видивами, де досить успіхсно себе показав Мосейчучка (Роман Скрипін). Згодом цей проєхт отримав у ду'е конкретних колах (а такошш в патріотичних колах) пшизвисько «Хробацьке ТБ», котрого не позбувся навіть в кінці 10-х.

ПочатокхРедагувати

Все почалося с того, шо Стефка Найєма з Сер-Ґеєм Лєщенком пішли з каналу «ТВі» (Ті-Ві-Ай) в червні '13-го року. Вони та багато инших журналістів не рустіралися і вирішили створити власний глядильний проєхт і назвали ѽго «Громадське ТБ». Але, шоп він працював, потрібні були гроші. Тому Мосейчучка відкрив свій особистий рахунок, на котрий йому сцікалися необхідні доляри. Гйосі накопичувалися на той рахунок, а Мосейчучка їх з розумом викориштовував. «Громадзьке» створило власний ютьюбовий канал і навіть виклала в нього деякі видива, котрі щоправда збирали вкрай мало переглядів.

Зіркова пораРедагувати

Коли Стефко Найманий (Мустафа Найєм) затіяв Євромайдан (що відзначився зокрема й майданом безполітиків, але про них буде окрема росповідь), тоді "Громадики" почали показувати все, шо на нѽму відбувалося. Враз ютубова каналя цього тілебачення почала набирати сотні тисяч, а то й міййони переглядів. Каналя стала здобувати народну славу та народну любов. Процейкала вона це знакьно пізніше.
Зокрема, там виступав сам Вусатий. Він казав, шо вважав героями учасників силового взяття АДміністрації Пердзидента 1 грудня '13 року. Але майже всі ЗМІ називали тих діячів провокаторами і аґентами Банкової.
«Громадзьке» кого тільки не запросювало: і ригіоналів, і Сєню-Кролика (неохвіційного, хвактичного (п)лідера «Майдану»), і навіть Клітчка з Олегом Ярославовичем (що теж змусєний був співпрацювати з иншими опозиційонерами, що йому згодом добряче вилізло боком). Під час одного з видив Мосейчучка показав реґіоналови, який у нього молодий та красивий середній палець. Але пересічні глядачі не збагнули всієї серйозности Роминого жесту і сприйняли його вчинок, як гон з реґіонала.

...што?Редагувати

«Громадзьке» не стихало навіть пісьля Євромайдану. Мосейчучка навіть тоді прославивсі, запросивши до розмови... што? Самого Олега Царьова. Там Ромчик задав Олєжкови знамените питаньня: «Коли почалася Друга Світова війна?». Відповідь Олєжки «... што?» враз стала об'єктом насмішок і закарбувалася в народній пам'яті. Тому, хто це каже, або прікалуєтця зі самого Олежки, або жартує над заданим йому питанням.

Падіньня титанаРедагувати

Влітку '14-го вигнали з «Громади» самого Данила Яневського. Зробили це нібито через порушення журналісцької іффіки (по-еуропейськи "етики"). Хоч насправді Даник просто жостко обурився тому флешмобові (маячні), що лився з вуст якогось ригіонала. Згодом Стефко зі Сєрим теж забили хуй полишили діяльність в «Громадзькому» і пішви в політику влітку того ж року (бо безполітиками вже було немодно бути, тому треба "перезабарвитися" у бравих політиків, а пішли вони туди під покровом пшезиденцької партії БПП). Знаѽмих облич «Громадзя» мала вже менше. У '15 році вже це тілебачення (телебачення) не робило цікавих видив, не робило цікаві живі видива. А в '16 році з нього пішли самого Мосейчучку, шо до того був керіўником цего тілобачення. Натомісць там полишалися мало кому відомі гендерно-грантожерні журналісткині та експерткині (зокрема і Станко), шо нічого цікавого придумати не могли, бо жлобалізац'я їм майже поўнісьцю вимила мозок. Ну, ше Бодя Кутєпов там лишиўся, хоча це на якісьць «Громадзького» вплинути не змогґло, і воно остаточно стало Хробацьким (набувши такого "славетного" прізвиська).

Пісьля нашої ериРедагувати

Станом на 2019 рік «Громадзьке» знаходиться у великому гузні. Не ф кращому становищі і їхній колишній керіўник Мосейчучка (ѽго ютьюбова каналя теж не має шибко багато перегґлядів, тому і майже так само популярна, як і славнозвісне Всесвітньо-Броварське ТБ).