Москальські миротворці

Typewriter john olsen 01.svg

Ця стаття написана у рамках Інцикломарафону
Вона набрала 7,6 балів та зайняла ХЗ яке місце у 1-му Інцикломарафоні ім. Іво Бобула (проводився з 2 вересня 2011 по 12 листопада 2011). Обговорення проводилося тут.

«Нєт нікакой Украіньі(КП), а єсть ісконная Малароссія(МП) ф саставє Єдінай и нідєлімай Матушкі-Рассіі!»
~ Москальські миротворці™

Москальські миротворці™ — організація світовго маштабу, завдяки якій досі існує планета Земля, досі не захоплена Амєріканскімі імпєріалістамі.

Емблема Москальських миротворців.

Історія створенняРедагувати

Після розвалу СРСР, народ, що не може жити без допомоги меншим братам, взявся за створення «„миротворчої“ команди міжнародного призначення». Ця команда мала б підтримувати мирний стан на території Росії всього СНД, захищати Росію від всесвітньої змови проти Росії.

 
...

СтруктураРедагувати

Відсутня. За стільки років кервіництво миротворчої організації так і не спромоглося вичавити з себе чітко визначений принцип дій.

ДіяльністьРедагувати

В цілому, первісну діяльність цієї команди можна оцінити як ідіотську недостатньо ефективну і корисну. Роботою миротворців у той час були сварки на кордоні з Китаєм і поїздки на відпочинок у Крим. Такими були москальські миротворці під час царювання пана Йолкіна.

Але, за приходом на трон ФфсєРассійскій [1] містера Путіна, принцип роботи миротворців значно змінився. «Ні дибільним сваркам з китайозами!» — сказав Путін. «Досить терпіти напади вузькооких імперіалістів на нашу святоправедну Бурятську Русь((МП) – прим. ред.)! Давайте для приколу окупуємо Монголію!». Та на Монголії все не зупинилося. Особливо відомим став конфлікт з Японією щодо Обкурених островів, які Росія прокурила вже Бог зна коли.

Москальські миротворці брали участь у Чеченських війнах, у окупації США Іраку, у поділі Узбекистану і Таджикистану, у війні в Грузії та створенні ісконних(МП) Абхазії та Пд. Осетії.

Плани на майбутнєРедагувати

Москальські миротворці вважають своєю найісконнішою місією подолання сепаратизму південно-західної Росії та звілнення тих територій з-під фашистської окупації, знищення русафобскава Афстрійскава ґєнштаба(КП+СБУ) та наслідків його діяльности, звільнення русскіх людєй зі Львівського метро і впровадження ффсєх буквіц на ісконно русскіє клавіатури.

ВиноскиРедагувати

  1. А также ФфсєСНҐкскій (як пізніше виявилося – прим. ред.).