Наука — диморфне поняття, що характеризує послідовність логічності відносно вісі часу та еволюційне новаторство в полісферах.

Дизінтеграційне визначення наукиРедагувати

Наука у просторі дізтероксифікації детермінується як диференційована суперпозиція мультивекторних понять щодо субінформованої життєдіяльності та саморозвитку у просторі визначення гіперактивної дисторційно-темпорально-просторової надфункції інформативно-квантових релятивістських відносин. Наука має властивість розподілено диференціюватися за аналітично-гомогенезно частинами інтегрально.

Наука як інклюзифікаціяРедагувати

Течія «наука як інклюзифікація» базується на дактилогеніці {з припущенням гімеремоціональності} та постіндустріалізації в стерео- або монофактах[1]. Триангулярність польових ортодоксинів з використанням желатину доводить, що інтоксикація флюорисцентними гіперхлороїдами проходить аутентично, що наводить на думку про авіаакацію.

Збентежені діспроксією інтерполярних струменів вважають, що наука — пертурбаційнна алгомераційна ротація (хоча є думка про люмінісцентну біокласифікацію).

Наука і турбулентністьРедагувати

Турбулентність науки викликається інноваційним індукційним потоком дефекації та фаталізму. Переоснащенність молекулами без забеспечення гіперкоксії при зменшенні кубоїдного реле доводить простоту науки для непоінформованого індивідуума.

Також турбулентність науки викликана діменсійностю субквантових операцій при абсолютному нулі.

Октакарбонат наукиРедагувати

Октакарбонат науки як явище з’явився ще у палеолітний кайнозой відносно антропогенних гуманоїдів. Парадокласьний феномен октакарбонату науки пояснюється модуляційною фреквенцією сферичного коня у вакуумі при намаганнях знайти стартовий суперпорт у радіаційній зоні.

Наукові досліди в галузі комборелятивікиРедагувати

ВиноскиРедагувати

  1. Хоча кола принципологічних геофедорологів вважють, що в цю категорію входять і поліфакти.
 

Ця стаття недописана
Можливо, інтоксикуюча гібридизація астатичного поля вплинула на автора.
Ви можете допомогти Інциклопедії, якщо здемпінгуєте діноматрицю при інтерпросторі.

 

Не подужав без малюнків!
Тут немає зображень! Це робить статтю незрозумілою для людей, які не вміють читати.
Ви можете допомогти Інциклопедії, додавши їх.