Simple64.png

Сторінка ґлумачного словнику
Стаття належить до алфавітного простору Несловнику — найґлумачнішого словнику української мови.Головна сторінкаВсе одразуЕнгліш

Логотип Несловнику.png

КамераРедагувати

Пристрій, що дозволяє побачити придурка, який це читає. Перша відома камера — «око Саурона».

КачапукуРедагувати

 
Качан
 
Puukko

Качапуку — покарання, що побутувало ще у стародавньому сторіччі до нової ери. Етимологію до кінця не з’ясовано, вірогідно походить від загальнослов’янського «качан» та угро-фінського «puukko». Застосовувалось до несумлінних тлумачів.

Клара ЦеткінаРедагувати

Клара Цел Цеткін(а) — німецький(а) (такі не ізраїльський(а)!) політичний(а) діяч(ка). Одружилася спочатку з Членіним (під псевдонімом «Крупская»), а потім з Рабіновичем. Більше нічим не прославилася... А от і хера Вам від Радянської влади. Клара — таки ДА! — вигадала оте Ваше 8-Березня. І радісні подруги щороку гвалтують з ним мізки нармальним людям.

КровосісіРедагувати

Епічний вираз Ніколи Азарова, коли він власною олбанською намагався перекласти рос. «Кровососы». Вживається як щось, що пов’язане із Ніколою Азаровим.

КомуналкаРедагувати

Місце помешкання різних почвар та (за не перевіреними даними) Привида комунізму.

КонсенсусРедагувати

Стан після протистояння, при настанні якого вже можна не бити морди опоненту /-ам, не лускати його /-їх ломом чи цвяхосмиком по бошці, а просто чітко і ввічливо визначити напрям руху та дистанції між машинами.

Ко́пачкаРедагувати

«Єсть двацат пять ко́пачєк?»
~ гопи про 25 копачек

Копачка — грошова одиниця гопів. Курс: 25 копачексенс життя гопів. Частіше використовуеться у релігійних цілях (ходіння по вулиці і збирання (а шо їм ше робити)). Офіційна валюта Уркаїни.

КористувачРедагувати

Див. «Юзер».

КотельняРедагувати

Приміщення для переховування ніким не краденого газу. Використвувється для боротьби з глобальним потеплінням. За версією науковців, хмари, які створює котельня, повинні бути надійним заслоном від надмірного сонячного тепловипромінювання. Хоча вона сама є основною причиною парникового ефекту.