Simple64.png

Сторінка ґлумачного словнику
Стаття належить до алфавітного простору Несловнику — найґлумачнішого словнику української мови.Головна сторінкаВсе одразуЕнгліш

Логотип Несловнику.png

Така СукаРедагувати

Імператриця Японії з д.п. II — п.п. III ст. до н.е., почесна Япона Мать. Продовжувала політику матріархату і фемінізму, започаткованого матір’ю Ясуки Такаї. Завоювала кілька непотрібних островів і запровадила кастрацію чоловіків за непокору жінкам. Запиляла власного чоловіка досмерті. Була скинута наприкінці III ст. повстанням Жовтих Резинок на чолі з наступним імператором Японії Ясукин Саном.

ТарганізаціяРедагувати

Перетворення студентів на тарганів, через переселення в гуртожиток змінюється генотип студента з генотипом таграна і утворюється нова невідома істота «тарганостудент», унинають людних мість мовчазні інколи буйні, застотосують проти них повний курс лікування кварцування рейдом як у рідкій так і у сухій речовині, даний синдром таргана передається повітрянокрапельним або статевим шляхом.

ТелевізорРедагувати

«Піду подивлюся серіал.»
~ Григорій Хата про телевізор

Телевізор (євр. Тель-А-Візор, старослов. Диявольський ящик з менестрелями) — засіб постачання політичної пропаганди безпосередньо в мозок. Також відомий як зомбоящик та дуроскоп.

Тельман ЕрнстРедагувати

Мудак в будьонівці, хромових чоботях і червоноармійській шинелі. Рідна мова німецько-фашиська. Німецько-фашиський комуніст. Докумуніздився до такого стану, що зовсім страх загубив. В результаті за вказівкою Кремля на союз із соціал-демократами не пішов. Зате тим часом до влади дійшов Хер Гітлер. Як слід було чекати, Ернст в ході такого розкладу погано скінчив.

ТрикутникРедагувати

Трикутником (Тривопросником) називається алгебраїчна фігура, яка складається з трьох точок, трьох відрізків і трьох вопросів.

Залежно від міри вопросів Трикутники бувають:

  • Гостровопросні, якщо всі вопроси гострі;
  • Туповопросні, якщо хоча б один з вопросів тупий. Любовний трикутник має три тупих вопроси, але не всі туповопросні трикутники мають три тупих вопроси;
  • Прямовопросні, якщо хоча б один з вопросів прямий. Строрну Прямовопросного Трикутника, протележну прямому куту називають гіпоногонузою, а дві інші сторони — катами.

ТролейбусРедагувати

Автобус, якому зраджує маршрутка (читайте «ставити роги»).

ТуалетРедагувати

Місце для творення нових свіжих ідей.

Туалетний папірРедагувати

  1. Матеріал для афіш та обкладинок дисків гурту «О, вуха!».
  2. Інструмент морального задоволення. Особливою популярністю користується туалетний папір з зображеннями політиків.

ТуяРедагувати

Поширена на Закарпатті рослина, напр. «Ту я кози пасу, а ту на трембіті граю». Гібридний вид «туя-червона калина» є національним символом України і оспівується в піснях («А ми тую-червону калину підіймемо…»).