Місто-Герой Одеса — велике портове місто в Україні. Не входить в склад володінь Туркмен-Паші. Засноване Дюком Нюкемом у 20 році н/е. Форма правління — парламентська монархія. Назва парламенту — «Привоз».

місто Одеса
«А чому ви питаєте?»
Одеса.png
герб Одеси
Статус адміністративний центр області
Країна Flag of Ukraine.svg Україна
Область Одеська
Засновано у 1415 році
Місто з 1794 року
Населення 1 005 591 чол.
Національний склад євреї, українці, москалі
Мер Гурвіц Едуард Йосипович з 2005 року

ГеографіяРедагувати

Одеса — міфічна держава, вигадана найвеличнішим майстром фентезі Ісааком Бабелем. За легендою, вона знаходиться біля моря та є перлиною. Державна мова — одеська. Найбільш вживане слово — «або», служить відповіддю на будь-яке запитання. Якщо на запитання неможна відповісти словом «або», одесит задасть питання у відповідь.

Головна пам’ятка — 7 кілометр, куди роблять паломництва мешканці навколишніх неміфічних держав, а також, сходи імені камрада Потьолкина, на яких приїжджі з найближчих губерній тестують свої багатомільйонні цифрові камери.

Ватні фпливиРедагувати

Одесса тшивалий час славилася своєю єврейськісьцю та особливою одеською мовою. Але ўпродоўж сов'єцких часів Одесса не лише забула свою мову, але й забула свої хаджибейські часи. Всі найталановитіші EBPA'IOI (думаю, здогадалися, про коо йдетця) звітти ше туді повиїздяли, а з'їздялися туди всякі кацапи (так, тут за це слово не обмежать доступ, це ж не Ф(С)Бук) з підкацапниками. З'їздялися і доз'їздювалися так, шо аж ватою стало в Одессі смирдіти. Тому цей гоород вже не перлина, а ватний тампон.

Особливо прославленими каренними адєсситами стали сер Ґей-Кідало та Ад Нам Киває. Обидва нерусскіє, народилися не в Одессі і обоє ненавидять Україну. Типові каренні адєссити, нічого додати. Надя Трухлявий, хоч і некаренной (русскій же і має ерефійський паспорт), але теж славетний адєссит.

Це ж вам не якийсь там українець, шо укрмовою з усіма в цьому гоороді говорить. Українець там буде тупо гал(л)ичанином, навіть, якшо його предки там живуть кілька поколінь. А це навіть добре: він мо'е ватьнікам давати прочухана і казати, шо він не месний: його навіть шукати не стануть.

Однак одесські ватьніки похитнулися, коли їхніх найзавзятіших товаришів попалили в Будинку прохвспілок в травні '14-го: вата ж дуже добре горить. Навіть обрання мером Надю Трухлявого не покращило ситуац'ї. Вони вже не такі борзі як раніше, тепер вони боятця заявити про непотшибнісць укрмови — місцеві патрьоти їм дадуть прочухана.

НаселенняРедагувати

  • 1 % — Давид Маркович.
  • 1 % — тітка Песя.
  • 98 % — грузчики.

Див. такожРедагувати

 

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.