Польща (пол. Rzeczpospolitarowerowapśekurwapolska) — країна на заході України. Одна з найдавніших держав Європи.

Польща
Прапор Польщі Герб Польщі
Прапор Герб
Девіз: «Wójsko Polskie zamoczyt wsich !»
Гімн: «Ще не вкрали в нас ровęри!»
Розташування Польщі
Столиця ПшеВаршава
Найбільше місто Перемишль
Офіційні мови Пшепшепшеже
Державний устрій Виборна монархія
 - Король Анджей I
 - Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький
Незалежність Від Кацапстану 
 - Проголошено 1918 
 - Таємна Конфедерація 2040 
Площа
 - Загалом 312697 км² (69)
 - Води (%) мало
Валюта Паперовий (PLP)
Часовий пояс (UTC+1)
Домен Інтернет .pl
Телефонний код +48 та 00
«Здаємось!»
~ Всі про Військо Польське
«Войско польське вшистко змоторизоване, вшистко на роверах і моцне, як холєра.»
~ Бойова пісня ляхів
«Kurwa!»
~ Поляки про все

ІсторіяРедагувати

Польща з’явилась після чергової повені, коли західні райони України виявились відокремлені від решти території повноводним Сяном. Місцевий король вирішиив йти своїм шляхом, за що його прозвали Ляхом; згодом назва перейшла на всіх радикально-західних українців. Країну назвали аналогічно до Покуття «Поляшшям», що пізніше трансформувалось у «Польща». Ляхи винайшли катамарани, а потім велосипеди. Оскільки велосипед винайшли задовго до них — вони назвали його «ровером» і посадили на нього все своє військо. Ляхи часто нападали на решту України і навіть перемагали, оскільки наші воїни не могли не впасти від сміху побачивши ляхів у важких обладунках, котрі намагались на «роверах» виповзти на Андріївський Узвіз. Після цього нічого цікавого в Польщі не відбувалось.

Цошшь о полякахРедагувати

Варто сказатьшь єдну ржіч о самей Польщі: єдина річ, ктуура поганить Польщу — це самі поляки. Недарма Польска бардзо добже зажиуа, коли вони міййонами з неї утьшєкли. Тобто самі поляки є зуом для Польщі, чого не повідаєш про українців, яких у 2014-2017 році стшімко в паньстві роверовім побільшало сєу і вони стали для Паньства благом. Україньці там працюйоу, приносьоу п'єнєндзи в б'юџет польскі та частину цих п'єнєндзів там же і процейкують, катавшись на роверах, ївши біґос та таньцюючи краковяк з мазуркоу.

Поляци соу бардзо пихаті та зарозумілі людє і нахабно себе ведуть навет у кресах. Але у еуропі слухняно чисьцяць каналізац'ю та миють тарілки в решторанах, бо лише справжній гонорови шляхтич спроможний на таку працу. Звісно, в украіньцуув Польщі не краща ситуац'я, алє то їхня проблєма: не варто під гонорове паньство прогинати шшєу, а то затопчуть.

ГеографіяРедагувати

Включає колишній районний центр Перемишль та прилеглі райони (аж до Медики). Спільний кордон з Україною, Німеччиною (найбільш конфліктний) і там ще з якимись злиднями.

Кордони у неї не зовсім правильні, оскільки Польска стала на заваді утворенню спільного кордону між Україною та її союзником Литвою, що заважає двом країнам утворити суцільне Міжмор'я. А так воно обірване, як баба Юля згідно з її звітом про доходи.

Зовнішня політикаРедагувати

Польща неспроможна створити з кимось Міжмор'я просто через те, що руки її урядовців ростуть явно не з плечей. Вони би це зробили з Україною у 2015, але раптом вирішили, що світлу пшешлощь лекше збудувати, ніж світлу пшишлощь. А на будь-які питання просто відповідали "Геть бандеризм!". Українці зрозуміли, що у польської влади особливий спосіб мислення польська влада хвора на голову, тому перестали на Міжмор'ї наполягати, все-ж таки з Литвою порроззуміттися леккшее і навіть можжна ззбройюуу оттримматтии. Натомісьць роверовий уряд на це нічим не вдіяв, продовживши за старою звичкою смикати за ниточки свого львівського аґента — Анджейка Садового-Сміттєсяйного.

Єдине корисне, цо роби уряд роверови на мєндзинародній арені — показує кіхті та зуби еуропі та іншим ліберал-дегґенератам.

Дивіться такожРедагувати

ВиноскиРедагуватиПопередник:
Друга Річ Посполита
Третя Річ Посполита
19452030
Наступник:
Варшавське герцогство (у складі Української Імперії)


 

Ця стаття недописана
Можливо, автор поклав на це діло.
Ви можете допомогти Інциклопедії, дописавши її.