Несловник:П

(Перенаправлено з Президент)
Simple64.png

Сторінка ґлумачного словнику
Стаття належить до алфавітного простору Несловнику — найґлумачнішого словнику української мови.Головна сторінкаВсе одразуЕнгліш

Логотип Несловнику.png

ПапугаРедагувати

Це такий птах, який з легкістю може сказати слово унітаз, дістати з закритої баночки з під зерна зерно, а потім залізти в банку з зерном. Йому це легко вдається!

ПаталогоанатомРедагувати

Лікар, якого не хвилює ступінь тяжкості захворювання. Найвідоміший представник племені — брат доброго доктора Айболить паталогоанатом Айвмер.

ПедуардиРедагувати

Теж, що і Едараси. Різновиди морських блакитнодупих гей-риб, що розмножаються вегетативно або спорами, мають лише одну стать, сплять виключно на животі, часто прикидаються раком і нападають на інших риб, намагаючись відкласти спори. Водяться в основному в Каспіському морі.

ПергаментРедагувати

  1. Різновид стародавнього туалетного паперу. Використовувався для підтирання дуп в Стародавній Греції, Римі, Індії та Китаї. В Стародавньому Єбипеті для цього використовувався папірус.
  2. англ. per gam Ments — збиратись в ментовське стадо; розм. тусовка ментів.

Писати паліндромиРедагувати

Блювати після зайвого випитого. Вживається у професійній мові поетів, оскільки паліндром (або рак літеральний) — це рядок, який навпаки читається і має той самий зміст, що й при звичайному порядку читання.

ПідарасРедагувати

З олб. число, приблизне значення якого десь біля 4,14 (3,14+1). Оскільки 4,14 не дорівнює довжині кола, розділеній на його діаметр, поціновувачів цього числа теж називають таким же словом. Отже, за народною традицією, підарас — людина, що погано знається на математиці.

На приборній дошці автомобіля індикатор, що показує, коли зустрічні водії вважають тебе п., є лампочка синього кольору. Від цього п. часто ще називають «голубими» (від русинського — „не такий вже й синій“)

ПіонерРедагувати

Піонер, множ. піонери — різновид флористів, що вирощують, полюбляють, а, головне, продають піони. В часи лівого, правого уклонів, а також в часи центризму хибно вважалися передовим загоном совєцкої молодьожі. Засновник гіпотези товаріщ Троцкій, розвінчав Йода.

«Піонер не 3,14здить жовтенят [1].
Навіть — от — Шевченкова Тараса!
Знаєте, якого 3,14дараса?!
3,14здить, та не кожен день підряд»
~ Правила поведінки піонерів про Тараса

ПласківціРедагувати

Жарти, автором яких є Петросян.

ПопозиціяРедагувати

Попозиційна діяльність:

  1. Політичний мазохізм, збочене задоволення від утисків поточного режиму або провокування таких утисків. Супроводжується підлещуванням до режиму, вимогами до об’єднання та створення Широкої коаліції.
  2. Змочена імітація опозиційної діяльності.

ПравдаРедагувати

Від олб. «(Я) прав, ДА!», аналог гуцульського «По правій стороні!». В питальному реченні застосовується: «(Я) прав? ДА!?». Пошуками п. у цьому грішному світі займається Мінет.

ПрезидентРедагувати

Хто-небудь, хто має вищу в країні владу, щоб зґвалтувати кожне правило і закон (у тому числі закони граматики) (реальний приклад) і виготовляти нові, на час посади. Після переобрання Президента закони обов'язково змінюються.

ПрезидентаРедагувати

Поважне звернення до голови держави (чук. від Президент), вперше застосовано міністром оборони, Юхануровим.

Прем’єр-міністрРедагувати

Аналогічно Президенту, псує життя народу країни своїми діями. У різних країнах ця посада може називатися чи то Голова Уряду, чи Канцлер, але функції в принципі мало відрізняються.

Прогресивне людствоРедагувати

Прогресивне людство — велика людська спільнота, за виключенням циганів, підарасів і москалів

ПродамРедагувати

ВАЗ 2107 червоний (зеленний капот, права передня дверка кольору спілої вишні) б/к (10 разів), ABS (три іконки), ASR (немає), EBD (НеEBD), AirBag, люк, глюк, CD1 (непрацює), NAVI (незнаю що це), тонов (пофарб. снєжкою), ел/п, ел/рег/сид, ел/підігр/жоп, н/б, педалі (одна-перестав.), КПП, РПГУ, НТПРТК і т.д. і т.п. Рік випуску 1984 (до н.е.). Двигун — 1500. Пробіг 99000. Проповз — 350. Паливо — Газ/Бензин/ДП/Спирт/Вода/Дрова/Овес/Копняки/Матюки. Дорого. Навіть не дзвоніть. Можливий обмін на віз і двоє коней.


ВиноскиРедагувати

  1. Ці флористи полюбляють чорнобривці