Гундяєв.jpg

Сіє пісаніє єрєсь і мракобєсіє єсть!
Єслі ви рєшілі уклоніться в раскол, ілі учініть подобноє тому нєчьто богомєрзкоє і протівноє трієдінству Святой Русі, за вамі скоро прійдут.

Головне божество РПЦ.
«Во імя Путіна, Мєдвєдєва, і Святого Сталіна. Амінь.»
~ головна молитва РПЦизму
«— Паки о правітєлі нашем, ісконно русскім словом, Путіну помоооліііімсяаа...
— Путіне, помііілуууй!..
— О русском мірі і о спасєніі душ наших Путіну помоооліііімсяаа...
— Путіне, помііілуууй!..
— О Ґазпромі святєйшем і о прощєніі ґрєхов наших Путіну помоооліііімсяаа...
— Путіне, помііілуууй!..
— О блаґіх воздухах зємлі і о святправєдной(МП) церкві нашей Путіну помоооліііімсяаа...
— Путіне, помііілуууй!..
— Яко ти свят єсі, Путін живой во Крємлєсі, і тєбі славу воздаємо, со твої прєдкі Романових да Сталіна і пророкамі твоїмі святійшим Мєдвєдом, найблаженнішим Бацькою да прєсвятим бившим зеком Віктором...
Нині і прісно... і во вєкі вєкоооооов...»
~ Єктєнія
Купі, нідорага
«Єресь!»
~ РПЦ про не російське православ’я
«ҐЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫЫ!!!111одін»
~ Русины про РПЦ
«Мене вже хтось випередив...»
~ Ктулху про мізки адептів РПЦ
Почесні представники РПЦ.
Предстоятель РПЦ.
Святий лєґітімний прєзідєнт всєя Малоросії - виготовлено в с.Брудна вода Іванівської обл. Росії за держзамовленням до РПЦ

Російська Православна Церква (кананічьнаРасссійская Руссская ісконная і єдінствєнна кананічєская Праваславная Церкавь, юріздікция каторай распрастраняіца віздє) — сатанистське сектантське об’єднання, створене в Кацапстані у 1686 році. Дуже важливий інструмент путінізму і русского міру.

ПоглядиРедагувати

Вважає себе (як з назви зрозуміло) єдиною можливою православною церквою на Землі. Претендує на всю Українську Православну Церкву, де через це було створено УПЦ (Масковскава Патріархата).

Головним святим у РПЦ вважається святий рівноапостольний президент Путін, тобто РПЦ дуже близька із путінізмом. Фактично, Путін у РПЦ є Бохом.

ДіяльністьРедагувати

Веде політику «аб’єдінєнія праваславнай Русі і всєх ісконна руссскіх людєй», тобто ліквідування інших православних церков і повного приєднання їх до РПЦ з центром у дупі ісконнійшем центрє міравова праваславія (а конкретно, в Кремлі).

Також РПЦ всіма можливими способами обмежує українську церкву і категорично не надає їй автокефалії, і вважає, що КП є суть раскольнікі і єрєтікі, нічєго нє понімающіє в турбоатомном наноправославії(МП), чекаючи на їхнє «возвращєніє в канонічєскоє православіє»

Всі молитиви та проповіді ведуться скаверканою українською на самам кананічьнам язьікє в мірє. В молитвах РПЦ не рідко згадується «Газпром» та інші «святьіє канонічьньіє вєстчі», а молються зазвичай за той самий Газпром та здоров’я царя-батюшки [1].

ІсторіяРедагувати

Коли Сталін крєкнув, він потрапив на нєбо. Коли розпався СРСР, Святий Дух СРСР послав свого сина униз, щоб він зібрав увесь СРСР і зробив СРСР знову. І йому це виходить.

Вплив РПЦРедагувати

 
Ісконно православньія русскія сігарєти

РПЦ поширює свій вплив на мізки людей в її юрисдикції через усі можливі шляхи, особливо церковні проповіді священників. Зокрема, вчення про те, що «Как Бог трієдін: Отєц, Син і Святой Дух, так і Русь Святая трієдіная: Русь Вєлікая, малая і бєлая» допомогло Росії відібрати в України Крим та створити ДНР та ЛНР.

Головна молитваРедагувати

О мой Путін, блажестенвий перед всєма вєкамі! Путін наш, што єшишь на Церквє РПЦ, зделай іщьо раз СССССССССССССР... Віктаря памілуй, збєрежи дєржаву, і нє гавно ми тєбе дам...

Іконна галерея відомих святихРедагувати

Див. такожРедагувати

ПриміткиРедагувати

 

Ета Ця стаття нєдапісана недописана
Можливо, автор палажил поклав на ето це діло.
Ви можете помоч допомогти Інциклопедії, дописавши її.