Відмінності між версіями «Інциклопедія:Політика конфіденційності»

стильові правки, вилучення
м (оформлення)
(стильові правки, вилучення)
{{Вікіпедія|Вікіпедія:Політика конфіденційності}}{{Повідомлення|'''Ця сторінка нікому не потрібна. Нікому не відомо, навіщо вона написана, але коли ви вже сюди залізли — то почитайте, що тут ото награмузляно.'''}}
*Отже, якщоЯкщо ви щось пишете у Інциклопедії — це означає, що ви публікуєте якусь інформацію. Строк збереження цієї інформації відомий лише [[Бог|Господові]], тому враховуйте це при написанні статей та створення інших сторінок.
 
*При кожному відвідуванні веб-сторінок ви передаєте серверу багато інформації про себе. Більшість веб-серверів ведуть протоколювання частини цієї інформації з метою одержання відомостей про те, які сторінки популярні в користувачів і якими браузерамиоглядачами вони користуються. У проектах Вікімедія ця інформація не призначена для спостереження за сумлінними користувачами.
*Отже, якщо ви щось пишете у Інциклопедії — це означає, що ви публікуєте якусь інформацію. Строк збереження цієї інформації відомий лише Господові, тому враховуйте це при написанні статей та створення інших сторінок.
*При кожному відвідуванні веб-сторінок ви передаєте серверу багато інформації про себе. Більшість веб-серверів ведуть протоколювання частини цієї інформації з метою одержання відомостей про те, які сторінки популярні в користувачів і якими браузерами вони користуються. У проектах Вікімедія ця інформація не призначена для спостереження за сумлінними користувачами.
 
Нас абслоютно не хвилює ваша [[IP-адреса]], ваші проксі-сервери та інші речі. Розкриття IP проводиться лише щодо вандалів, тому ми гарантуємо конфіденційність ваших особистих інтернет даних.
Ці протоколи переробляються в [http://meta.wikimedia.org/wiki/Statistics статистику сайтів], а повна інформація ніколи не публікується й звичайно знищується протягом двох тижнів.
 
Ось приклад інформації, що зберігається на сервері при перегляді користувачем однієї сторінки:
 
64.164.82.142 - - [21/Oct/2003:02:03:19 +0000]
"GET /wiki/draft_privacy_policy HTTP/1.1" 200 18084
"http://en.wikipedia.org/wiki/Wikimedia_projects:Village_pump"
"Mozilla/5.0 (Macintosh; U; PPC Mac OS X; en-us) AppleWebKit/85.7 (KHTML, like Gecko) Safari/85.5"
'''Пам’ятайте!''' Навіть якщо ви просто переглядаєте зміст Інциклопедії — <s>[[СБУ]]</s> ми про це дізнаємося...
 
{{Інциклопедія}}