Як правильно:Користуватися маршрутником

Мал. емблема «Як правильно».png

Як це робиться???
Стаття належить до простору посібників «Як правильно?» — посібників по усьому на світі.
Повернутися до головної сторінки

Вел. емблема «Як правильно».png

Користування маршрутником просте: аби отримати послуги перевезення від пункту «А» до пункту «Б», ви маєте зробити кілька простих дій. Ось вони:

 1. Чітко визначити пункт, з якого ви починаєте свій шлях [1].
  Маршрутка в теорії
 2. Визначити пункт призначення [2].
 3. Дізнатися номер маршрутного таксі, котре може вам допомогти здійснити переміщення; зпробувати по-пам'яті скласти до купи цифри, що становлять число номера маршрутки; якщо це вдалося — перейти до наступного пункту; якщо ні — повернутися до п.1.
 4. Зупинити маршрутне таксі відповідним спрямуванням руки [3].
 5. Зайти до салону автобусу,
 6. Якщо вам це накінець вдалося — візуально перевірити нявність вільних сидячих місць; якщо ні — спробувати розпочати все з п.1.
 7. Якщо сидячі місця наявні [4]— сісти на одне з них. Якщо ні — триматися за поручень та перевозитися стоячи.
  Маршрутка на практиці
 8. Дізнатися у водія маршрутки (або в кондуктора) вартість проїзду (ту суму грошей, яку ви маєте заплатити за користуванням водієм маршрутки); почувши: «Чи тобі повилазило? Їздять тут (епітет, звертання, метафора, гіпербола, епітет)» — прочитати написану на стіні засобу вартість проїзду в українських гривнях.
 9. Перевірити наявність у вас цих коштів. За відсутності — попросити зупитини засіб, почути про себе повну вичерпну характеристику від Вашого дня народження, відповісти — «Сам такий», і перейти до п.1, не забуваючи знову зорієнтуватися на невідомій Вам місцевості
 10. Заплатити відповідну суму — як варіант, дізнатися, що у кермувальника немає здачі, і що «Їздять тут — бля — олігархи!».
 11. Приблизно за 100—200 метрів до пункту призначення візуально визначити певний орієнтир (стовп, будинок, паркан, зупинку тощо) [5] — і, посилаючись на нього, голосно й чітко замовити зупинку.
 12. Якщо зупинка відбулася — вийти з салону.
 13. Якщо з якихось причин водій не зупинив транспортний засіб — сказати «Я шо — сильно тихо сказав?!». Можна при цьому додатково використати ненормативну лексику.
Вітаємо! Тепер ви можете вільно користуватись маршрутником!

ПриміткиРедагувати

 1. Для цього Вам знадобиться компас, карта, артилерійська бусоль, сокира чи саперна лопатка — зробити зарубку на дереві, паркані, чи лавці обладнаної зупинки. Усе це робиться, щоб потім можна було б знайти це місце
 2. Для цього слід писати окрему інструкцію: питання вельми важливе, в короткому обсязі однієї статті розкриття його не уявляється можливим
 3. При цьому не слід подавати сигнали, які могли б бути розцінені керманичем як «50 відсотків», чи «А не пішов би ти?»
 4. Мається на увазі не теоретична паспортна наявність місць, призначених для сидіння, а саме вільні місця на цей саме час у цьому саме транспортному засобі
 5. Слід пам’ятати, що не потрібно обирати в якості орієнтира
  • блондинку, бо у неї красиві довгі ноги
  • качку, що пропливає повз у канаві
  • отого от білого голуба
  • класненького пацанчика на скутері в червоних кросівках
  • інспектора на великій гарній машині з сиреною на даху
  • НЛО
  • Карлсона
  • Іншу маршрутівку